Teploměry firmy Neoptix / Qualitrol, Kanada

Teploměry firmy Neoptix / Qualitrol, Kanada

Teploměry firmy Neoptix nabízí naše firma od svého vzniku v roce 1999 . Monitoring transformátorů celosvětově řeší firma Qualitrol, která firmu Neoptix převzala, takže  naše firma nadále distribuuje produkty Neopix / Qualitrol pro R&D, MW a RF aplikace. Dlouhodobá spolupráce s firmou Neoptix a desítky prodaných přístrojů jsou tou nejlepší zárukou, že bude zákazník s řešením firmy Neoptix spokojen. V současné době je  hlavním nabízeným produktem přístroj Reflex s jedním, dvěma nebo čtyřmi kanály, dále příruční jednokanálový přístroj Nomad Touch, který může být provozován jak ze sítě tak z baterie a má možnost ukládání dat do vnitřní paměti, nebo přístroj T/Guard Link hodící se spíše do oblasti automatizace. Ale i nákup jakéhokoliv jiného přístroje z nabídky Neoptix / Qualitrol je možno realizovat přes naši firmu, pokud se nejedná o standardní dodávku pro monitorování vinutí VVN transpormátorů.

Soubory ke stažení

Chcete doporučit vhodnou konfiguraci senzoru pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

2018 9. 8.

Spektrometry UPRtek pro měření světla

Spektrometry UPRtek pro měření světla Připravili jsme pro Vás prázdninovou akci -  slevu 10% na vybrané spektrometry UPRtek

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem