Teploměry firmy Neoptix / Qualitrol, Kanada

Teploměry firmy Neoptix / Qualitrol, Kanada

Teploměry firmy Neoptix nabízí naše firma od svého vzniku v roce 1999 . Monitoring transformátorů celosvětově řeší firma Qualitrol, která firmu Neoptix převzala, takže  naše firma nadále distribuuje produkty Neopix / Qualitrol pro R&D, MW a RF aplikace. Dlouhodobá spolupráce s firmou Neoptix a desítky prodaných přístrojů jsou tou nejlepší zárukou, že bude zákazník s řešením firmy Neoptix spokojen. V současné době je  hlavním nabízeným produktem přístroj Reflex s jedním, dvěma nebo čtyřmi kanály, dále příruční jednokanálový přístroj Nomad Touch, který může být provozován jak ze sítě tak z baterie a má možnost ukládání dat do vnitřní paměti, nebo přístroj T/Guard Link hodící se spíše do oblasti automatizace. Ale i nákup jakéhokoliv jiného přístroje z nabídky Neoptix / Qualitrol je možno realizovat přes naši firmu, pokud se nejedná o standardní dodávku pro monitorování vinutí VVN transpormátorů.

Soubory ke stažení

Chcete doporučit vhodnou konfiguraci senzoru pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

2018 9. 2.

Revoluční vícekanálový přístroj pro distribuované měření

Dovolujeme si oznámit, že firma LUNA Inc., uvedla na trh zcela revoluční vícekanálový přístroj pro distribuované měření teploty a mechanického napětí řady ODiSI 6100

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem