Teploměry firmy Opsens, Kanada

Teploměry firmy Opsens, Kanada

Teploměry firmy Opsens jsou založeny na jiném principu -  tzv. technologii WLPI ( white light polarization interferometry ) a umožňují na tomto principu monitorovat nejenom teplotu, ale také mechanické napětí, tlak a posun / deformaci. Naše firma nabízí tuto technologii právě zákazníkům, kteří potřebují monitorovat více fyzikálních veličin – nejenom teplotu. Základním přístrojem v naší nabídce je přístroj MultiSens se 4 nebo 8 měřícími kanály,  na každém kanále může být měřena jiná veličina.. Dalším přístrojem je přístroj PicoSens – příruční jednokanálový přístroj, který lze využít pro monitoring různých veličin v terénu, protože je napájen z baterií. Nabízíme samozřejmě i další přístroje firmy Opsens, ty jsou většinou odvozeny od základních přístrojů a  jsou specializovány na  určitou aplikaci, jako je např. WellSens II pro monitoring teploty a tlaku v ropných vrtech, FieldSens pro měření v průmyslových podmínkách, přístroje AccuSens, LifeSens, TempSens a další. Kromě přístrojů nabízí firma Opsens také velké množství různých senzorů.

Soubory ke stažení

Chcete doporučit vhodnou konfiguraci senzoru pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

2021 4. 1.

Změna adresy společnosti Safibra, s.r.o.

Koncem roku 2020 došlo ke změně pojmenování ulic uvnitř Contera parku. Ulice, kde společnost Safibra,s.r.o. sídlí se nově jmenuje U Sanitasu.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL Logo QPS PhotronicLogo KEOPSYS Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC Logo Opto Acoustics Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2021, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing