Teploměry firmy Opsens, Kanada

Teploměry firmy Opsens, Kanada

Teploměry firmy Opsens jsou založeny na jiném principu -  tzv. technologii WLPI ( white light polarization interferometry ) a umožňují na tomto principu monitorovat nejenom teplotu, ale také mechanické napětí, tlak a posun / deformaci. Naše firma nabízí tuto technologii právě zákazníkům, kteří potřebují monitorovat více fyzikálních veličin – nejenom teplotu. Základním přístrojem v naší nabídce je přístroj MultiSens se 4 nebo 8 měřícími kanály,  na každém kanále může být měřena jiná veličina.. Dalším přístrojem je přístroj PicoSens – příruční jednokanálový přístroj, který lze využít pro monitoring různých veličin v terénu, protože je napájen z baterií. Nabízíme samozřejmě i další přístroje firmy Opsens, ty jsou většinou odvozeny od základních přístrojů a  jsou specializovány na  určitou aplikaci, jako je např. WellSens II pro monitoring teploty a tlaku v ropných vrtech, FieldSens pro měření v průmyslových podmínkách, přístroje AccuSens, LifeSens, TempSens a další. Kromě přístrojů nabízí firma Opsens také velké množství různých senzorů.

Soubory ke stažení

Chcete doporučit vhodnou konfiguraci senzoru pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

2018 9. 2.

Revoluční vícekanálový přístroj pro distribuované měření

Dovolujeme si oznámit, že firma LUNA Inc., uvedla na trh zcela revoluční vícekanálový přístroj pro distribuované měření teploty a mechanického napětí řady ODiSI 6100

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem