Teploměry firmy Rugged Monitoring, Kanada

Teploměry firmy Rugged Monitoring

Firma Rugged Monitoring byla založena stejnými lidmi jako v minulosti firma Neoptix a ještě dříve firma Nortech Fibronic. Jde tedy o teploměry, ve kterých je zhodnocena pětadvacetiletá zkušenost nejlepších odborníků na tuto technologii. Monitoring transformátorů si celosvětově řeší firma Rugged Monitoring, takže  naše firma nadále distribuuje produkty Rugged Monitoring pro R&D, MW a RF aplikace. Desítky prodaných přístrojů obou předchůdců firmy Rugged Monitoring jsou tou nejlepší zárukou, že bude zákazník s nabízeným řešením spokojen.

V současné době je  hlavním nabízeným produktem přístroj L201 se dvěma, čtyřmi, šesti nebo osmi kanály. L201 může být provozován jak ze sítě, tak z externí baterie ( power banky ) prostřednictvím USB vstupu. Data má možnost ukládat na externí μSD kartu a kromě USB interface má také interface RS485 a za příplatek i analogové výstupy.

Pro monitorování vinutí VVN transformátorů je určený přístroj T301, který podporuje 8 až 24 kanálů. Oba přístroje lze monitorovat prostřednictvím softwaru Rugged Connect.

Soubory ke stažení

Přístroj L201

Přístroj L2301

Sondy LSens

Chcete doporučit vhodnou konfiguraci senzoru pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Přihlaste se k odběru newsletteru

Budete mezi prvními, kteří se dozví o speciálních promoakcích, produktových novinkách, výstavách a připravovaných projektech.

Přihlásit se k odběru

RSSRSS

Novinky

202225. 4.

Pozvánka na výstavu SENSOR+TEST 2022

Dovolte, abychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku v rámci mezinárodní výstavy SENSOR+TEST 2022, která se bude konat 10. až 12. května 2022 v Norimberku.

Archiv novinek



Logo MBG systems Logo IDIL  Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC  Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2022, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing