Teploměry firmy Rugged Monitoring, Kanada

Teploměry firmy Rugged Monitoring

Firma Rugged Monitoring byla založena stejnými lidmi jako v minulosti firma Neoptix a ještě dříve firma Nortech Fibronic. Jde tedy o teploměry, ve kterých je zhodnocena pětadvacetiletá zkušenost nejlepších odborníků na tuto technologii. Monitoring transformátorů si celosvětově řeší firma Rugged Monitoring, takže  naše firma nadále distribuuje produkty Rugged Monitoring pro R&D, MW a RF aplikace. Desítky prodaných přístrojů obou předchůdců firmy Rugged Monitoring jsou tou nejlepší zárukou, že bude zákazník s nabízeným řešením spokojen.

V současné době je  hlavním nabízeným produktem přístroj L201 se dvěma, čtyřmi, šesti nebo osmi kanály. L201 může být provozován jak ze sítě, tak z externí baterie ( power banky ) prostřednictvím USB vstupu. Data má možnost ukládat na externí μSD kartu a kromě USB interface má také interface RS485 a za příplatek i analogové výstupy.

Pro monitorování vinutí VVN transformátorů je určený přístroj T301, který podporuje 8 až 24 kanálů. Oba přístroje lze monitorovat prostřednictvím softwaru Rugged Connect.

Soubory ke stažení

Přístroj L201

Přístroj L2301

Sondy LSens

Chcete doporučit vhodnou konfiguraci senzoru pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

201823.11.

Nový spektrometr MZ5 od Ocean Optics

Dovolujeme si upozornit na nový spektrometr Ocean MZ5-ATR-MIR  firmy Ocean Optics.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem