CHRocodile

CHRocodile - bezkontaktní měření vzdálenosti a tlušťky

CHRocodile S je základní verze bezdotykové, rychlé a přesné optické měřící sestavy založené na konfokální chromatické sondě schopné měřit s rychlostí skenování 2 kHz vzdálenost sondy od povrchu (měření topografie mikrostruktur) a dále tloušťku tenké transparentní vrstvy.

Přesnost měření, odolná konstrukce měřící hlavy a nezávislost měření na podmínkách umožňují použití CHR S jak v laboratoři, tak v průmyslu.

 

CHRocodile SE je vylepšenou verzí CHR S, která umožňuje skenování povrchu rychlostí 4 kHz.

CHRocodile 2 S je vylepšenou verzí CHR S, která umožňuje skenování povrchu rychlostí 20 kHz, tím je její užití vhodné v rychlých automatických systémech.

CHRocodile 2 SE je vylepšenou verzí CHR SE, která umožňuje skenování povrchu rychlostí 66 kHz, tím je její užití vhodné v rychlých automatických systémech.

CHRocodile M4 a M10 senzor disponuje 4 resp. 10 kanály, ke kterým je možné připojit měřící sondy a synchronizovaně měřit na více bodech současně.

CHRocodile K senzor optimalizovaný pro měření tloušťky u plastových produktů jako jsou fólie, PET lahve, preformy, blistery, balónky.

CHRocodile X obsahuje zdroj silného světelného záření v podobě xenonové výbojky. Umožňuje tak rychlé skenování povrchu i málo odrazivých materiálů s vysokou rychlostí 14 kHz.

CHRocodile DX rozšiřuje senzor CHR X. Jedná se o dvoukanálovou variantu.

CHRocodile LR senzor má vyšší rozlišení pro mapování náročnějších povrchů.

CHRocodile IT infračervený senzor optimalizovaný pro měření materiálů s nižší prostupností světla. Např. tenkých vrstev u křemíkových destiček (waferů).

CHRocodile MI5 rozšiřuje senzor CHR IT. Jedná se o pětikanálovou variantu.

CHRocodile DW senzor určený k měření dopovaných waferů a plastů.

Měřící sondy PrecitecMěřící sondy

V systému  Precitec je možné využít celou řadu konfokálních chromatických ale i interferometrických sond, které se od sebe liší svým měřícím rozsahem, pracovní vzdáleností, rozlišením apod.  Zákazník si tedy může vybrat sondu podle svých individuálních požadavků.

 

Soubory ke stažení

Chcete doporučit vhodnou konfiguraci senzoru pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

202225. 4.

Pozvánka na výstavu SENSOR+TEST 2022

Dovolte, abychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku v rámci mezinárodní výstavy SENSOR+TEST 2022, která se bude konat 10. až 12. května 2022 v Norimberku.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL  Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC  Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2022, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing