CHRocodile CLS

CHRocodile CLS- bezkontaktní měření vzdálenosti a tlušťky

Precitec Optronik německý výrobce optických senzorů s více než třicetiletou zkušeností ve vývoji bodových senzorů a sond představil rozsáhlý metrologický systém Chromatic Line Sensor (CLS). Tento systém poskytuje pole 192 bodů nabízející nesmírně rychlé 3D měření téměř 400 000 bodů za sekundu s rozlišením v řádech nanometrů. Vzhledem k rychlosti a přesnosti systému se otevírá zcela nová oblast topografických a geometrických měření, ať už jde o výšku, šířku, hloubku, úhel, tvar nebo detekci trhlin v odvětvích jako jsou polovodičový průmysl, letectví, výroba hodinek a mnoho dalších.

Při vývoji CHRocodile CLS se vycházelo s důrazem zachování všech výhod bodových bezkontaktních systémů:

  • Nedestruktivní měření
  • Robustní a vysoce integrovaný návrh
  • Jednoduchá a bezúdržbová integrace do výrobní linky
  • Výměnné měřící sondy
  • Online a offline měření

Výsledkem je, že se CHRocodile CLS dokonale hodí pro zabudování do inspekčních strojů ve výrobních linkách, včetně těžkého průmyslu. Vynikající dynamický rozsah a poměr signál/ šum dělá CHRocodile CLS nejlepší měřící nástroj na různé reflexní a nerovnoměrné povrchy. Pokud se jedná o inspekci průhledných materiálů, CLS současně umožňuje vyhodnocovat tloušťku vrstvy. S bezkonkurenční m poměrem cena / výkon se CHRocodile CLS jednoznačně stává novým referenčním senzorem na trhu a rozhodně nejlepší volbou pro 3D ultrarychlou kontrolu jakýchkoli částí.

Soubory ke stažení

Chcete doporučit vhodnou konfiguraci senzoru pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

2018 9. 2.

Revoluční vícekanálový přístroj pro distribuované měření

Dovolujeme si oznámit, že firma LUNA Inc., uvedla na trh zcela revoluční vícekanálový přístroj pro distribuované měření teploty a mechanického napětí řady ODiSI 6100

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem