Denzitometry

Denzitometry

Denzitometer ColorLite sd350 je spektrální denzitometr vyznačující se řadou prvků, kterými se liší od dalších denzitometrů na trhu. Je navržen tak, že splňuje nejvyšší nároky automobilového průmyslu, ale i dalších odvětví jako jsou například tiskařský a polygrafický průmysl.

Jako zdroj světla využívá denzitometer sd350 vysoce výkonnou a stabilní LED diodu s životností více než 20 let. LED dioda se pro účely spektrofotometrických přístrojů vyznačuje stejnými světelnými vlastnostmi jako xenonové a halogenové žárovky, ale jejich výhoda spočívá v dlouhé životnosti. Odpadají tak dodatečné náklady na nákup nových drahých žárovek a re-kalibrace denzitometru v servisu u výrobce.

Vysoký dynamický rozsah optické hustoty (density) je zajištěn 2-kanálovým systémem. V závislosti na hustotě fólie jsou použity dva samostatné měřicí systémy s opakovatelností 0,003 D. Optickou hustotu lze měřit v rozsahu 0 D až 6,1D. To znamená, že hodnoty density naměříte D= 0,000 až 6,100 +/- 0,003.

Denzitometrem sd350 lze také měřit kolorimetrické hodnoty CIE L* a* b* ; Yxy; XYZ Skenování se zahájí jednoduchým stlačením ramena směrem dolů. Velikost měřené plochy lze měnit na 4 mm a 2 mm.

Naměřené výsledky se zobrazí přímo na displeji přístroje. Pro správu a analýzu naměřených hodnot je k dispozici software ColorDaTra Professional. Hodnoty z denzitometru se do počítače přenesou pomocí USB kabelu.

Soubory ke stažení

  • pdf Sd350_CZ , Velikost: 1.3 MB, Datum poslední změny: 04.03.2019

Chcete vědět více o denzitometrech ? Znát cenu? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

202225. 4.

Pozvánka na výstavu SENSOR+TEST 2022

Dovolte, abychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku v rámci mezinárodní výstavy SENSOR+TEST 2022, která se bude konat 10. až 12. května 2022 v Norimberku.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL  Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC  Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2022, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing