Denzitometry

Denzitometry

Denzitometer ColorLite sd350 je spektrální denzitometr vyznačující se řadou prvků, kterými se liší od dalších denzitometrů na trhu. Je navržen tak, že splňuje nejvyšší nároky automobilového průmyslu, ale i dalších odvětví jako jsou například tiskařský a polygrafický průmysl.

Jako zdroj světla využívá denzitometer sd350 vysoce výkonnou a stabilní LED diodu s životností více než 20 let. LED dioda se pro účely spektrofotometrických přístrojů vyznačuje stejnými světelnými vlastnostmi jako xenonové a halogenové žárovky, ale jejich výhoda spočívá v dlouhé životnosti. Odpadají tak dodatečné náklady na nákup nových drahých žárovek a re-kalibrace denzitometru v servisu u výrobce.

Vysoký dynamický rozsah optické hustoty (density) je zajištěn 2-kanálovým systémem. V závislosti na hustotě fólie jsou použity dva samostatné měřicí systémy s opakovatelností 0,003 D. Optickou hustotu lze měřit v rozsahu 0 D až 6,1D. To znamená, že hodnoty density naměříte D= 0,000 až 6,100 +/- 0,003.

Denzitometrem sd350 lze také měřit kolorimetrické hodnoty CIE L* a* b* ; Yxy; XYZ Skenování se zahájí jednoduchým stlačením ramena směrem dolů. Velikost měřené plochy lze měnit na 4 mm a 2 mm.

Naměřené výsledky se zobrazí přímo na displeji přístroje. Pro správu a analýzu naměřených hodnot je k dispozici software ColorDaTra Professional. Hodnoty z denzitometru se do počítače přenesou pomocí USB kabelu.

Soubory ke stažení

  • pdf Sd350_CZ , Velikost: 1.3 MB, Datum poslední změny: 04.03.2019

Chcete vědět více o denzitometrech ? Znát cenu? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

202019. 6.

Jak jsme Alze pomohli k dalšímu patru

Ověření nárůstu deformace a průhybu stropních nosníků při postupném zatěžování železobetonovými bloky o váze 35 000 kg… To je výzva, kterou jsme zvládli za méně než 10 hodin.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL Logo QPS PhotronicLogo KEOPSYS Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC Logo Opto Acoustics Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2020, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing