Teploměry firmy Weidmann

Teploměry firmy OPTOcon, Německo

Firma Weidmann ( dříve OPTOCON ) nabízí optovláknové teploměry na bázi GaAs a jejím hlavním produktem je nový přístroj FOTEMP-OEM PLUS, který je vybaven jedním, dvěma nebo čtyřmi měřícími kanály. Dále jsou v nabídce cenově přístupné OEM systémy bez displeje, které komunikují se softwarem FOTEMP Assistant prostřednictvím USB nebo jiného rozhraní, které si vyberete. Pro vícekanálové projekty je pak  určen modulární systém FETEMPMK-19, který se skládá ze základního framu a pak se doplňuje jednotlivými moduly s jedním, dvěma nebo čtyřmi kanály, takže je schopen v maximální konfiguraci měřit až se 40 kanály.

Firma Weidmann nabízí německou kvalitu a jednoduchost dodávek v rámci EU. Zároveň má zákazník možnost výběru z několika typů měřících sond s možností teplot až do 300oC, každá jednotlivá sonda je kalibrována k příslušnému kanálu přístroje, což umožňuje přesnost +/- 0,2oC, nicméně na druhou stranu to prodražuje dokupování poškozených sond.

Soubory ke stažení

Chcete doporučit vhodnou konfiguraci senzoru pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Logo MBG systems Logo IDIL Logo QPS PhotronicLogo KEOPSYS Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC Logo Opto Acoustics Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2021, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing