Teploměry firmy Weidmann

Teploměry firmy OPTOcon, Německo

Firma Weidmann ( dříve OPTOCON ) nabízí optovláknové teploměry na bázi GaAs a jejím hlavním produktem je nový přístroj FOTEMP-OEM PLUS, který je vybaven jedním, dvěma nebo čtyřmi měřícími kanály. Dále jsou v nabídce cenově přístupné OEM systémy bez displeje, které komunikují se softwarem FOTEMP Assistant prostřednictvím USB nebo jiného rozhraní, které si vyberete. Pro vícekanálové projekty je pak  určen modulární systém FETEMPMK-19, který se skládá ze základního framu a pak se doplňuje jednotlivými moduly s jedním, dvěma nebo čtyřmi kanály, takže je schopen v maximální konfiguraci měřit až se 40 kanály.

Firma Weidmann nabízí německou kvalitu a jednoduchost dodávek v rámci EU. Zároveň má zákazník možnost výběru z několika typů měřících sond s možností teplot až do 300oC, každá jednotlivá sonda je kalibrována k příslušnému kanálu přístroje, což umožňuje přesnost +/- 0,2oC, nicméně na druhou stranu to prodražuje dokupování poškozených sond.

Soubory ke stažení

Chcete doporučit vhodnou konfiguraci senzoru pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

202019. 6.

Jak jsme Alze pomohli k dalšímu patru

Ověření nárůstu deformace a průhybu stropních nosníků při postupném zatěžování železobetonovými bloky o váze 35 000 kg… To je výzva, kterou jsme zvládli za méně než 10 hodin.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL Logo QPS PhotronicLogo KEOPSYS Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC Logo Opto Acoustics Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2020, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing