Měření kyslíku

Měření kyslíku

Senzory kyslíku Ocean Optics jsou založeny na měření rychlosti poklesu fluorescence na citlivé vrstvě nanesené na optovláknové sondě, přičemž množství kyslíku tuto rychlost ovlivňuje. Sestava se skládá ze systému NeoFox, speciálního „rozdvojeného“ vlákna, konektorové spojky a sondy nebo terčíku s citlivou vrstvou a softwaru NeoFox Viewer.

Vrstva citlivá na kyslík může být nanesena na konci sondy nebo na lepícím terčíku, který se umístí do měřeného prostředí. V současné době jsou nabízeny tři různé typy povlaků určené pro různé aplikace – FOXY, HIOXY a FOSPOR. Základní typ povlaku FOXY umožňuje měřit parciální tlak kyslíku od 0-100% a parciální tlak rozpuštěného kyslíku 0-40 ppm. Reakce na změnu je 1 s v plynné fázi a 30-45 s v kapalné fáze.
Při měření sondami Ocean Optics se nespotřebovává žádný kyslík a jsou určeny pro dlouhodobá měření.

Typy systémů pro měření kyslíku: NeoFox , NeoFox Sport , FoxyKit

Soubory ke stažení - anglicky


RSSRSS

Novinky

202126. 4.

Online veletrh SENZOR+TEST 2021

Srdečně Vás zveme na veletrh SENSOR + TEST 2021, který se uskuteční v termínu 4. - 6. 5. 2021. Naše prezentace, stejně jako celý veletrh, bude kompletně online.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL Logo QPS PhotronicLogo KEOPSYS Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC Logo Opto Acoustics Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2021, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing