04.04.2021 09:00

Nové případové studie

Jako součást nové vizuální identity spouštíme redesignovanou mikrostránku, která je první vlaštovkou ze série případových studií. Každá z nich představí náročný projekt, který jsme v minulosti realizovali a popíše řešení, které jsme pro konkrétní zadání nalezli. 

Výroba optovláknových senzorů  a jejich aplikace v pokrokových řešeních vyžaduje znalosti, zkušenosti a mnohdy i spolupráci se specializovanými subjekty. V průběhu 22ti let naší existence jsme dokončili mnoho zajímavých projektů pro naše zákazníky, vědecké instituce a univerzity i výzkumné ústavy v tuzemsku i zahraničí. Tato spolupráce vytvořila pevné základy pro důvěru našich klientů napříč širokým spektrem průmyslových odvětví

Série případových studií je tvořena s cílem předat bližší pohled na řešení, která vyvíjíme. První z nich se podrobně věnuje procesu nalézání odpovědi na otázku, zda více než 30 let staré stropní nosníky s neznámým procentem výztuže, udrží nástavbu dalšího patra.

Celou studii naleznete na www.monitoringkonstrukci.cz


RSSRSS

Novinky

202113.10.

Ocean Insight 2021 Grant Program

Firma Ocean Insight otevírá Ocean Insight 2021 Grant Program zaměřený na využívání spektrálních technologií podporujících výzkum pro bezpečnější, čistší a zdravější budoucnost.

Archiv novinek