Teploměry firmy Opsens, Kanada

Teploměry firmy Opsens, Kanada

Teploměry firmy Opsens jsou založeny na jiném principu -  tzv. technologii WLPI ( white light polarization interferometry ) a umožňují na tomto principu monitorovat nejenom teplotu, ale také mechanické napětí, tlak a posun / deformaci. Naše firma nabízí tuto technologii právě zákazníkům, kteří potřebují monitorovat více fyzikálních veličin – nejenom teplotu. Základním přístrojem v naší nabídce je přístroj MultiSens se 4 nebo 8 měřícími kanály,  na každém kanále může být měřena jiná veličina.. Dalším přístrojem je přístroj PicoSens – příruční jednokanálový přístroj, který lze využít pro monitoring různých veličin v terénu, protože je napájen z baterií. Nabízíme samozřejmě i další přístroje firmy Opsens, ty jsou většinou odvozeny od základních přístrojů a  jsou specializovány na  určitou aplikaci, jako je např. WellSens II pro monitoring teploty a tlaku v ropných vrtech, FieldSens pro měření v průmyslových podmínkách, přístroje AccuSens, LifeSens, TempSens a další. Kromě přístrojů nabízí firma Opsens také velké množství různých senzorů.

Soubory ke stažení

Chcete doporučit vhodnou konfiguraci senzoru pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Přihlaste se k odběru newsletteru

Budete mezi prvními, kteří se dozví o speciálních promoakcích, produktových novinkách, výstavách a připravovaných projektech.

Přihlásit se k odběru

RSSRSS

Novinky

202225. 4.

Pozvánka na výstavu SENSOR+TEST 2022

Dovolte, abychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku v rámci mezinárodní výstavy SENSOR+TEST 2022, která se bude konat 10. až 12. května 2022 v Norimberku.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL  Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC  Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2022, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing