Software

Software

OceanView – modulární softwarová aplikace určená k ovládání všech typů spektrometrů Ocean Optics, k měření a  analýze dat, která je k dispozici pro OS Windows, MacOS a Linux.

OceanView používá celou řadu předpřipravených postupů (Wizards), které uživatele při měření vedou tak, aby proběhly všechny nezbytné kroky dané úlohy.

Kromě toho obsahuje také tzv. Schematic View, který umožňuje generovat, editovat a exportovat kompletní spektrální procesy s pomocí přirozených „schematických“ diagramů, propojovat, vytvářet a konfigurovat jednotlivé uzly, načítat data ze spektrometrů a pomocí matematických operací a spektroskopických funkcí je propojovat a výsledky pak vizualizovat do grafů nebo ukládat do CVS souborů. Schematic View ocení především všichni, kdo používají LabView a podobné platformy.

OceanView umožňuje také ukládat nastavení, měření a celodenní práci jako projekt, který se dá později otevřít ve stejném stavu, v jakém byl uložen.

Software OceanView si můžete stáhnout na stránkách Ocean Optics a 10 dní  používat v plné verzi, abyste se s ním seznámili. Pro deseti dnech si zakoupíte licenci a aktivujete pro permanentní používání. V ceně jsou 3 roky updradů zdarma

Soubory ke stažení - anglicky

Welcome screen

Wizards

Schematic View

Chcete vědět více o aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

201823.11.

Nový spektrometr MZ5 od Ocean Optics

Dovolujeme si upozornit na nový spektrometr Ocean MZ5-ATR-MIR  firmy Ocean Optics.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem