Software

Software

OceanView 2.0 je výkonný modulární software určený k ovládání všech  spektrometrů Ocean Insight, k měření a  analýze dat, který je k dispozici pro OS Windows, MacOS a Linux.

OceanView 2.0 používá celou řadu předpřipravených postupů (Wizards), které uživatele při měření navádí tak, aby proběhly všechny nezbytné kroky dané úlohy.

Kromě toho obsahuje také tzv. Schematic View, který umožňuje generovat, editovat a exportovat kompletní spektrální procesy s pomocí přirozených „schematických“ diagramů, propojovat, vytvářet a konfigurovat jednotlivé uzly, načítat data ze spektrometrů a pomocí matematických operací a spektroskopických funkcí je propojovat a výsledky pak vizualizovat do grafů nebo ukládat do CVS souborů.

Software Ocean View

OceanView umožňuje také ukládat nastavení, měření a celodenní práci jako projekt, který se dá později otevřít ve stejném stavu, v jakém byl uložen.

Software OceanView si můžete stáhnout na stránkách Ocean Insight a 30 dní  používat v trial verzi, abyste se s ním seznámili. Po třiceti dnech si zakoupíte licenci a aktivujete pro permanentní používání. V ceně jsou 3 roky upgradů zdarma

Soubory ke stažení - anglicky

Chcete vědět více o aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

202225. 4.

Pozvánka na výstavu SENSOR+TEST 2022

Dovolte, abychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku v rámci mezinárodní výstavy SENSOR+TEST 2022, která se bude konat 10. až 12. května 2022 v Norimberku.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL  Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC  Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2022, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing