Spektrální goniometry

Jednou z významných aplikací spektrofotometrie je oblast měření fotometrických a spektrálních parametrů světelných zdrojů a svítidel. Jsme rádi, že můžeme nabídnout systémy firmy VISO Systems, která vyvinula a vyrábí ucelenou řadu spektrálních goniometrů vhodných pro kompletní proměření jak světelných zdrojů, LED diod, tak také svítidel a to jak z hlediska fotometrických veličin ( světelný tok, svítivost, vyzařovací úhel ) tak z hlediska spektrometrických veličin ( barevná teplota, CRI indexy, xy souřadnice a mnoho dalších ).  Systémy také vyhodnocují světelnou účinnost, převádí naměřená data do formátů srozumitelných výpočetním programům a umožňují generovat protokoly zcela podle požadavků zákazníka. Zároveň firma vyvinula ke spektrálním goniometrům řadu doplňků, počínaje měřením flickeru, přes podpůrné produkty LabRail a LabTemp až po senzor vhodný pro měření v oblasti UV-VIS ( 200-850 nm ), který se stává atraktivním pro měření UV zdrojů používaných pro dezinfekci proti mikroorganismům a vytvrzování polymerů.

Dle aplikace a velikosti měřených svítidel lze vybrat následující produkty:

  • LightSpion

Přenosná verze systému zabudovaná do kufříku o hmotnosti 5 kg, která umožňuje měřit světelné zdroje a svítidla do průměru 8 cm.

  • BaseSpion

BaseSpion je skvělý přístroj pro laboratorní měření světelných zdrojů a svítidel. Umožňuje měřit všechna středně velká svítidla a zdroje záření a dvouosý goniometr umožňuje 3D měření vyzařovaných parametrů.

  • LabSpion

LabSpion je kompletní řešení problematiky měření světelných zdrojů použitelné od malých zdrojů záření a LED čipů až po velké panely a pouliční lampy. Dvouosý goniometr umožňuje 3D měření vyzařovaných parametrů.

  • LabFlicker

LabFlicker je doplněk spektrálních goniometrů VISO Systems, je určen pro laboratorní měření základních flicker parametrů.   Připojuje se prostřednictvím USB vstupu přímo k softwaru Light Inspector

  • LabSensor UV-VIS

LabSensor UV-VIS vám umožní měřit parametry svítidel ve viditelné oblasti stejně tak jako v oblasti UV a to v rozsahu 200-850  nm. Nabývá na významu nyní, kdy řada firem využívá UV záření k dezinfekci.

  • LabRail

LabRail umožňuje snadné automatické nastavování senzoru do správné pozice, automatické stanové ní vzdálenosti a zachovává přesné vycentrování v ose měření.

  • LabTemp

LabTemp je doplněk spektrálních gonimetrů VISO Systems, je určen pro systémy LabSpion a BaseSpion. Měří teplotu okolí a ve třech bodech teplotu svítidla

  • Light Inspectror

Light Inspector je software, který je součástí všech VISO měřících sestav, má intuitivní ovládání, zobrazuje v reálném čase měřená data a graficky je prezentuje, ukládá naměřená data, generuje protokoly a převádí data do formátů vhodných pro světelné výpočty.

Více o produktech naleznete na stránkách firmy VISO Systems.

Soubory ke stažení - anglicky

Fotogalerie spektrálních goniometrů

BaseSpion

Extender

LightSpion

LabSpion

Potřebujete poradit s výběrem spektrálního goniometru? Zašlete nám dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

202113.10.

Ocean Insight 2021 Grant Program

Firma Ocean Insight otevírá Ocean Insight 2021 Grant Program zaměřený na využívání spektrálních technologií podporujících výzkum pro bezpečnější, čistší a zdravější budoucnost.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL  Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC  Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2021, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing