Spektrální goniometry

Jednou z významných aplikací spektrofotometrie je oblast měření fotometrických a spektrálních parametrů světelných zdrojů a svítidel. Jsme rádi, že můžeme nabídnout systémy firmy VISO Systems, která vyvinula a vyrábí ucelenou řadu spektrálních goniometrů vhodných pro kompletní proměření jak světelných zdrojů, LED diod, tak také svítidel a to jak z hlediska fotometrických veličin ( světelný tok, svítivost, vyzařovací úhel ) tak z hlediska spektrometrických veličin ( barevná teplota, CRI indexy, xy souřadnice a mnoho dalších ).  Systémy také vyhodnocují světelnou účinnost, převádí naměřená data do formátů srozumitelných výpočetním programům a umožňují generovat protokoly zcela podle požadavků zákazníka. Zároveň firma vyvinula ke spektrálním goniometrům řadu doplňků, počínaje měřením flickeru, přes podpůrné produkty LabRail a LabTemp až po senzor vhodný pro měření v oblasti UV-VIS ( 200-850 nm ), který se stává atraktivním pro měření UV zdrojů používaných pro dezinfekci proti mikroorganismům a vytvrzování polymerů.

Dle aplikace a velikosti měřených svítidel lze vybrat následující produkty:

  • LightSpion

Přenosná verze systému zabudovaná do kufříku o hmotnosti 5 kg, která umožňuje měřit světelné zdroje a svítidla do průměru 8 cm.

  • BaseSpion

BaseSpion je skvělý přístroj pro laboratorní měření světelných zdrojů a svítidel. Umožňuje měřit všechna středně velká svítidla a zdroje záření a dvouosý goniometr umožňuje 3D měření vyzařovaných parametrů.

  • LabSpion

LabSpion je kompletní řešení problematiky měření světelných zdrojů použitelné od malých zdrojů záření a LED čipů až po velké panely a pouliční lampy. Dvouosý goniometr umožňuje 3D měření vyzařovaných parametrů.

  • LabFlicker

LabFlicker je doplněk spektrálních goniometrů VISO Systems, je určen pro laboratorní měření základních flicker parametrů.   Připojuje se prostřednictvím USB vstupu přímo k softwaru Light Inspector

  • LabSensor UV-VIS

LabSensor UV-VIS vám umožní měřit parametry svítidel ve viditelné oblasti stejně tak jako v oblasti UV a to v rozsahu 200-850  nm. Nabývá na významu nyní, kdy řada firem využívá UV záření k dezinfekci.

  • LabRail

LabRail umožňuje snadné automatické nastavování senzoru do správné pozice, automatické stanové ní vzdálenosti a zachovává přesné vycentrování v ose měření.

  • LabTemp

LabTemp je doplněk spektrálních gonimetrů VISO Systems, je určen pro systémy LabSpion a BaseSpion. Měří teplotu okolí a ve třech bodech teplotu svítidla

  • Light Inspectror

Light Inspector je software, který je součástí všech VISO měřících sestav, má intuitivní ovládání, zobrazuje v reálném čase měřená data a graficky je prezentuje, ukládá naměřená data, generuje protokoly a převádí data do formátů vhodných pro světelné výpočty.

Více o produktech naleznete na stránkách firmy VISO Systems.

Soubory ke stažení - anglicky

Fotogalerie spektrálních goniometrů

BaseSpion

Extender

LightSpion

LabSpion

Potřebujete poradit s výběrem spektrálního goniometru? Zašlete nám dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

202225. 4.

Pozvánka na výstavu SENSOR+TEST 2022

Dovolte, abychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku v rámci mezinárodní výstavy SENSOR+TEST 2022, která se bude konat 10. až 12. května 2022 v Norimberku.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL  Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC  Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2022, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing