Spektrální goniometry

Jednou z významných aplikací spektrofotometrie je oblast měření fotometrických a spektrálních parametrů světelných zdrojů a svítidel. Jsme rádi, že můžeme nabídnout systémy firmy VISO Systems, která vyvinula a vyrábí ucelenou řadu spektrálních goniometrů vhodných pro kompletní proměření jak světelných zdrojů, LED diod, tak také svítidel a to jak z hlediska fotometrických veličin ( světelný tok, svítivost, vyzařovací úhel ) tak z hlediska spektrometrických veličin ( barevná teplota, CRI indexy ). Dále systémy umí vyhodnotit světelnou účinnost a samozřejmě čím sofistikovanější systém, tím více měřených parametrů.

Dle aplikace a velikosti měřených svítidel lze vybrat následující produkty:

  • LightSpion

Přenosná verze systému zabudovaná do kufříku o hmotnosti 5 kg, která umožňuje měřit světelné zdroje a svítidla do průměru 8 cm.

  • LightSpion Extender

Rozšiřuje možnosti přenosného systému LightSpion tak, že je možné měřit světelné zdroje a svítidla do průměru 22 cm

  • BaseSpion

BaseSpion je skvělý přístroj pro laboratorní měření světelných zdrojů a svítidel. Umožňuje měřit všechna středně velká svítidla a zdroje záření a dvouosý goniometr umožňuje 3D měření vyzařovaných parametrů.

  • LabSpion

LabSpion je kompletní řešení problematiky měření světelných zdrojů použitelné od malých zdrojů záření a LED čipů až po velké panely a pouliční lampy. Dvouosý goniometr umožňuje 3D měření vyzařovaných parametrů.

  • Light Inspectror

Light Ispector je software, který je součástí všech VISO měřících sestav, má intuitivní ovládání, zobrazuje v reálném čase měřená data a graficky je prezentuje.

Soubory ke stažení - anglicky

Fotogalerie spektrálních goniometrů

LightSpion

LabSpion Extender

BaseSpion

LabSpion

Potřebujete poradit s výběrem spektrálního goniometru? Zašlete nám dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

2018 9. 2.

Revoluční vícekanálový přístroj pro distribuované měření

Dovolujeme si oznámit, že firma LUNA Inc., uvedla na trh zcela revoluční vícekanálový přístroj pro distribuované měření teploty a mechanického napětí řady ODiSI 6100

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem