Měření barvy

Spektrofotometry Colorlite

Spektrofotometry od německého výrobce ColorLite jsou určeny pro přesné měření barvy. Nejčastěji prodávané jsou příruční přístroje s displejem - sph870 sph900, které se skládají z vlastního spektrofotometru a měřící hlavy, které jsou vzájemně propojeny optickým vláknem. To dává velkou flexibilitu při měření hůře dostupných povrchů. Měřící hlava se přikládá na zkoumaný objekt a jednoduchým stiskem tlačítka se zahájí skenování povrchu. Výsledek se okamžitě zobrazí na displeji spektrofotometru buď ve formě naměřených parametrů nebo ve formě sdělení vyhovuje / nevyhovuje zadaným parametrům a tolerancím.

Spektrofotometry měří barvu osvětlením vzorku bílým světlema analýzou difúzně odraženého světla. Výhodou spektrofotometrů ColorLite je fakt, že můžete pomocí jednoho přístroje a vhodného příslušenství provádět měření na různých druzích materiálů, jako jsou tekuté a sypké materiály, granule, prášky apod. popř. měření na různě zakřivených površích Naměřené výsledky se ukládají do paměti přístroje, ve které jsou zároveň uloženy hodnoty naměřené na etalonu, takže přístroj okamžitě vyhodnotí, zda měřený vzorek vyhovuje nebo nevyhovuje. Zároveň lze data libovolně přenášet a analyzovat pomocí softwaru ColorDaTra ve Vašem PC.

Kromě příručních spektrofotometrů nabízí firma ColorLite také on-line průmyslová řešení, která měří barvu v průběhu výrobních procesů  sph9i , dále nový příruční přístroj      sph xs1 s integrovanou čtečkou bar kódů a QR kódů nebo stolní spektrofotometr ColorCube.V neposlední řadě je v nabídce také spektrální densitometr sd 350

 

 


Soubory ke stažení

Chcete vědět více o spektrofotometrech ? Znát cenu? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

202019. 6.

Jak jsme Alze pomohli k dalšímu patru

Ověření nárůstu deformace a průhybu stropních nosníků při postupném zatěžování železobetonovými bloky o váze 35 000 kg… To je výzva, kterou jsme zvládli za méně než 10 hodin.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL Logo QPS PhotronicLogo KEOPSYS Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC Logo Opto Acoustics Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2020, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing