Spektrometry pro měření světla

Spektrometry pro měření světla

Průmyslové využití spektrometrů je jedním z cílů, které si naše firma vytyčila. Proto jsme rádi, že můžeme nabídnout celou škálu spektrometrů firmy UPRtek (United Power Research Technology) určených pro měření parametrů světelných zdrojů, svítidel, měření parametrů umělého osvětlení vnitřních i venkovních prostor, v souhlase s požadavky příslušných norem a nebo měření fotosynteticky aktivního záření pro zefektivnění růstu rostlin.

Až padesát různých veličin, které můžete měřit s velmi vysokou přesností, naleznete v souboru Měřené parametry.

Otevřete jej a klikněte  na veličinu, která Vás zajímá, a získejte informaci, které spektrometry UPRtek ji umí změřit. Zároveň můžete data ukládat na SD kartu a následně ( nebo při propojení do PC on-line ) je analyzovat v programu µSpektrum, popř. v mobilních aplikacích, které jsou ke stažení na App Store a Google Play.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Spektrometry pro měření světla

Různé světelné zdroje

Měření PAR

Chcete doporučit vhodný spektrometr pro Vaši aplikaci? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Víte že:

Vám můžeme dodat zdroj OFLS i v OEM verzi nebo s jiným typem laserové diody?

Širokospektrální zdroje

Aplikace pro tento měsíc

Aplikace pro tento měsíc

Monitorování kabinetů optických sítí v místech bez přívodu elektrické energie. Možnost detekce vniknutí do kabinetu již ve stádiu pokusu a vandalismu.

Monitorování kabinetů a vstupů

RSSRSS

Novinky

202019. 6.

Jak jsme Alze pomohli k dalšímu patru

Ověření nárůstu deformace a průhybu stropních nosníků při postupném zatěžování železobetonovými bloky o váze 35 000 kg… To je výzva, kterou jsme zvládli za méně než 10 hodin.

Archiv novinekLogo MBG systems Logo IDIL Logo QPS PhotronicLogo KEOPSYS Logo Ocean Optics   Logo PRECITEC Logo Opto Acoustics Logo STANDAFianiumlogo Diener Electronic

© 2020, Safibra, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing