Telekomunikační optovláknová sestava

Telekomunikační optovláknová sestava

Cílem výukové sestavy Telekomunikační optovláknová sestava je poskytnout uživatelům přehled a ucelené znalosti z oblasti vláknové optiky, zejména o optických komponentech, které se využívají v aplikacích pro telekomunikační průmysl. Výukovou sadu lze použít pro charakterizaci a studium vlastností základních komponent - optických FP laserových zdrojů, detektorů, optických vláken, izolátorů, vazebních členů, atd.

Sestava je však primárně určena pro charakterizaci a seznámení se s vlastnostmi základních optických komponent  pro optické komunikace.

V řadě praktických úloh tak má uživatel možnost se seznámit nejen se základními vlastnostmi komponent potřebných ke složení přenosové trasy, ale může si prohloubit získané znalosti pomocí složitějších a komplexnějších teoretických i praktických úloh.

Telekomunikační optovláknová sestava může být rozšířena o Audio/video nadstavbu, pro realizaci přenosu audio a video signálu po optickém spoji.

VLASTNOSTI SESTAVY:

  • Obsáhlý výukový a cvičební manuál
  • Modulární přístup
  • Bezpečné konektory

URČENO PRO:

  • Technické univerzity
  • Vzdělávací instituce různých stupňů
  • Fyzikální ústavy

Soubory ke stažení

Fotografie výukového souboru

Telekomunikační optovláknová sestava

Telekomunikační optovláknová sestava

Chcete vědět více o výukovém souborů? Zašlete nám svůj dotaz.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSSRSS

Novinky

2018 9. 2.

Revoluční vícekanálový přístroj pro distribuované měření

Dovolujeme si oznámit, že firma LUNA Inc., uvedla na trh zcela revoluční vícekanálový přístroj pro distribuované měření teploty a mechanického napětí řady ODiSI 6100

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem